МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
УКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ФІЗІОЛОГІВ РОСЛИН
ІНСТИТУТ ФІЗІОЛОГІЇ РОСЛИН І ГЕНЕТИКИ НАН УКРАЇНИ
ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ БІОЛОГІВ РОСЛИН
FRIENDS OF LVIV UNIVERSITY, INC., USA
AUSTRIAN AGENCY FOR INTERNATIONAL COOPERATION IN EDUCATION AND RESEARCH

IV МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ
ОНТОГЕНЕЗ РОСЛИН У ПРИРОДНОМУ ТА ТРАНСФОРМОВАНОМУ СЕРЕДОВИЩІ.
ФІЗІОЛОГО-БІОХІМІЧНІ ТА ЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ
Львів (Україна), 4 – 6 жовтня, 2017

IV МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Кафедра фізіології та екології рослин Львівського національного університету стає місцем вже традиційних зустрічей фахівців у галузі біології розвитку рослин. Організаторами четвертої міжнародної конференції "Онтогенез рослин у природному та трансформованому середовищі" (4-6 жовтня, 2017 р) виступили Міністерство освіти і науки України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Українське товариство фізіологів рослин, Всеукраїнська асоціація біологів рослин, Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, Friends of Lviv University, Inc. (USA) та Австрійська академічна служба обміну OeAD у Львові.

Це міжнародне зібрання вчених, яке відбуватиметься вже вчетверте, буде присвячене теоретичним і практичним аспектам проблем онтогенезу рослин. Програма конференції передбачає пленарну сесію, роботу трьох секцій (цілісність рослинного організму та функціональна регуляція онтогенезу; механізми стійкості рослин до біотичних і абіотичних стресів; фітомоніторинг, фіторемедіація та вирощування енергетичних рослин на мілітарно забруднених територіях) та стендову сесію.

До участі в роботі конференції зголосилося більш як 100 учасників із провідних установ України, Німеччини, Австрії, США, Чеської республіки, Білорусі, Польщі, Хорватії, Словаччини, Франції.

Передбачається, що у конференції візьмуть участь представники практично усіх вузів, ботанічних садів, науково-дослідних інститутів НАН України та Української аграрної АН, в об`єктиві досліджень яких біологія рослин.

Пленарне засідання Конференції відбудеться 4 жовтня 2017 року в актовій залі Львівського університету, початок о 10.00. Із доповідями виступлять професор, д.б.н. Терек О.І., д.біол.н. Стасик О.О. (Інститут фізіології рослин і генетики НАН України), проф. Jozef Trogl (Jan Evangelista Purkyne University in Usti nad Labem, Chekh Republic), проф. Колупаєв Ю. (Харківський аграрний університет), проф. Herman Heilmeier (Institute for Biosciences, Freiberg, Germany), д.біол.н. Пономаренко С.П. (Міжвідомчий науково-технологічний центр Агробіотех, Київ)

Секційні засідання та пленарна сесія відбудуться наступного дня, 5 жовтня, з 10.00, у приміщенні біологічного факультету за адресою Грушевського, 4, ауд.332, 333 та 321.

Детально з програмою Конференції можна ознайомитися тут

ЗАПРОШУЄМО УСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ!!!

Copyright © 2017 · bioweb.lnu.edu.ua