Головна » Працівники » Викладачі » Доц. Звір Г. І.

ЗВІР ГАЛИНА ІВАНІВНА

Посада: доцент.

Науковий ступінь: кандидат біологічних наук.

Вчене звання: доцент кафедри мікробіології.

Службовий телефон: +380 32 239 40 53.

Членство в наукових товариствах, редколегіях наукових журналів тощо: член Товариства мікробіологів України, секретар Львівського відділення Товариства мікробіологів України.

Коротка біографічна довідка. Народилася 9 січня 1973 р. у с. Залужжя Рогатинського районуну Івано-Франківської області. Біолог, викладач біології і хімії, кандидат біологічних наук (2002), доцент кафедри мікробіології. Тема дисертації: "Вплив плазмафотоферезу на імунологічні та клініко-біохімічні показники у хворих на Т-клітинні лімфоми шкіри".

Закінчила з відзнакою біологічний факультет Львівського університету (1995), аспірантуру (2000). У 1994-2000 рр. – старший лаборант, з 2000 р. – молодший науковий співробітник, з 2002 р. – науковий співробітник відділу екстракорпоральної гематології Інституту патології крові та трансфузійної медицини АМН України. У 2002-03 рр. – асистент, з 2003 р. – доцент кафедри мікробіології Львівського університету.

Сфера наукових інтересів: вплив ксенобіотиків на бактерії циклу нітрогену, морфо-фізіологічні особливості сульфатвідновлювальних бактерій за впливу деяких ксенобіотиків (важких металів, пестицидів), використання мікроорганізмів у біоремедіації довкілля.

Перелік навчальних дисциплін: "Імунологія", "Санітарна мікробіологія", "Біологічні основи інфекційних процесів", "Різноманіття мікроорганізмів", "Науковий семінар з мікробіології", педагогічна практика.

Вибрані наукові публікації: